Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklų pradinių klasių mokinių lietuvių kalbos meninio skaitymo konkursas

• Paskelbta: 2015-04-28
  • Kategorija: Renginiai

Nuo vaikystės, nuo kūdikio lingės

Iš tavęs vien tik laimę mes semiame.

Amžinai mes tau liekam skolingi

Už gyvybę, už visą gyvenimą. Motinos diena – viena gražiausių pavasario švenčių, turinčių gilias tradicijas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Tai diena, kai gražiausi gėlių žiedai dovanojami pačiam artimiausiam žmogui – mamytei. Taigi neatsitiktinai balandžio 24 d. mūsų mokykloje vykusio Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklų pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurso skaitovų žodžiai buvo skirti Mamoms. Konkurse dalyvavo dvidešimt keturi Vilniaus miesto tautinių mažumų mokyklų 1–4 klasių mokiniai. Dalyvius vertino kompetentinga komisija: Vytautas Račickas – prozininkas, redaktorius, vaikų rašytojas, Eglė Driukaitė-Alesienė – Vilniaus „Vilnies“ pagrindinės mokyklos teatro studijos vadovė, Jolanta Zagurskienė – Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio lietuvių kalbos mokytoja metodininkė, Vaida Misiūrienė – Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos lietuvių kalbos vyr. mokytoja, Eugenija Sutkutė – Lietuvos edukologijos universiteto teatro ir kino pedagogikos studijų programos dėstytoja. Nuoširdžiai dėkojame mūsų rėmėjams: Vilniaus miesto savivaldybei, Vilniaus Raganiukės teatrui, Vilniaus teatrui „Lėlė“, Vilniaus Keistuolių teatrui ir UAB „Elguva“. Jų dėka konkurso dalyvius ir laimėtojus galėjome pradžiuginti dovanomis.     Mūsų mokyklos 4 b klasės mokinys Maksimas Tamkunas užėmė III vietą.       Sveikiname Maksimą ir lietuvių kalbos mokytoją Beatą Levkevič.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos