Pirmokų krikštynos

• Paskelbta: 2017-11-19
  • Kategorija: Renginiai

Pirmokai jau susipažino su raidėmis, rašo pirmuosius diktantus, perskaito ne tik žodelius, bet ir sakinius, sugeba išspręsti  pakankamai sudėtingus uždavinius. Todėl pirmos klasės mokinius buvo nutarta „pakrikštyti“. Šiemet “Pirmokų krikštynos“ vyko lapkričio 17 dieną. Renginį organizavo pradinių klasių mokytojos Jelena Živajeva, Irina Mackevič ir muzikos mokytoja Tatjana Suprunovič. Pirmokų krikštynų šventė svarbi tiek mokiniams, tiek mokytojams, nes suteikia puikią galimybę puoselėti savo mokyklos tradicijas, dalyvauti įvairiose veiklose, realizuoti savo gebėjimus meno srityje, formuoti teigiamas bendravimo kompetencijas bei ugdyti bendruomeniškumo ir atsakomybės jausmus.

Šventėje dalyvavo mokinių tėveliai, mokytojai, administracija, ketvirtos klasės mokiniai. Pirmokai deklamavo eilėraščius, minė mįsles, vaidino, dainavo gražias daineles. Ketvirtokai palinkėjo būti gerais mokiniais, gerai mokytis, mylėti ir saugoti mūsų mokyklą ir įteikė dovanas.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos