Konkursas "Vitaminizuotas 2017"

• Paskelbta: 2017-11-21
  • Kategorija: Renginiai

Konkursas „Vitaminizuotas“ kurį organizavo "Vilniaus visuomenės sveikatos biuras" šiais metais yra skirtas paminėti Europos sveikos mitybos dienai (lapkričio 8-ąją.) Šis konkursas yra viena iš vaikų saviraiškos, mokymosi, pažinimo ir žinių įtvirtinimo formų.Organizuojant konkursą siekiama formuoti teisingą vaikų požiūrį į sveiką mitybą, suteikti vaikams žinių apie vaisių, daržovių ir kitų sveikatai naudingų produktų reikšmę sveikatai, formuoti vaikų gebėjimą patiems pasirinkti sveikatai naudingus produktus bei lavinti vaikų gebėjimus dirbti kolektyve, padedant ir patariant savo draugui arba suaugusiam asmeniui.

Mūsų mokykloje konkursas "Vitaminizuotas 2017" tarp ikimokyklinio ugdymo mokinių vyko 13-17 dienomis. Konkursas „Vitaminizuotas“ šiemet vyko nauju formatu. Kiekviena grupė gavo konkurso metodinę priemonę – surenkamą organinio stiklo maisto pasirinkimo piramidę. Pagrindinė konkurso dalyvių užduotis buvo užpildyti maisto pasirinkimo piramidę maisto produktais. Maisto produktai turėjo būti dirbtiniai, tokie, kuriuos vėliau bus galima panaudoti ugdymo įstaigoje, gilinant žinias apie sveiko maisto pasirinkimą. Konkursą laimėjo ikimokyklinio ugdymo grupė „Bitutės“, kurie atstovaus mūsų mokyklą antrame konkurso etape.

Pasibaigus konkursui piramidė liko ugdymo įstaigoje ir yra toliau naudojama, gilinant vaikų žinias apie sveiką mitybą.