Įleisk gerumą į širdį

• Paskelbė : Tatjana Suprunovič
  • Paskelbta: 2021-04-19
  • Kategorija: Renginiai

Viena iš svarbiausių sėkmingo vaiko moralinių jausmų vystymosi sąlygų yra suaugusių žmonių sukurta sveika, geranoriška, linksma aplinka.

Visus metus grupės „Gudručiai“ vaikučiai vykdė projektą „Įleisk gerumą į širdį“, kurio tikslas buvo formuoti teigiamus vaikų charakterio bruožus, motyvuoti juos daryti gerus darbus  žmonių labui.

Remiantis projekto tikslu, buvo naudojami įvairūs darbo metodai: bendravimo ir vaidmenų žaidimai, pokalbis apie gerus poelgius ir darbus, grožinės literatūros kūrinių skaitymas, klausėsi ir mokėsi gerumo dainų. Buvo surengta „Gerumo savaitė“, kurios metu mokiniai darė kūrybinius darbus, kartu su  tėvais suorganizavome nuotraukų parodą „Motinos pagalbininkai“. Taip pat vaikai tvarkė aplinką: griebė lapus ir valė sniegą. Kartu su tėvais mokiniai gamino lesyklėles ir lesino  žiemojančius paukščius.

Gerumas nėra tik žodis. Jis gyvenime yra labai svarbus. Ir tik darant gerus darbus, pasaulis bus geras ir šviesus.

Projektą užbaigėm su „Gerumo ramunę“, kurioje kiekvienas žiedlapis simbolizuoja gero žmogaus savybes: darbštus, užjaučiantis, mandagus, malonus, rūpestingas, kultūringas, teisingas, paklusnus, besišypsantis.